Alfaparf

Firma z wyobraźnią stworzona po to aby wynieść sztukę fryzjerską ponad zwyczajność… na należne jej miejsce w świecie kreowania mody.

Alfaparf Milano to firma poświecona jednej wizji … nadaniu sztuce fryzjerskiej wymiaru „ Wielkiej Sztuki”. Poprzez współpracę z wiodącymi stylistami fryzjerskimi w ponad 80 krajach świata Alfaparf Milano bada nowe metody i nowe materiały by stworzyć większe pole działania dla rozwoju profesjonalnych technik. Obecnie unikalne połączenie naszych doświadczeń z doświadczeniem stylistów Architects of Design Milano pozwala nam stać się liderem artystycznego wzornictwa. Nasze rozwiązania i produkty tworzone są przez stylistów i wyłącznie dla stylistów oraz profesjonalistów specjalizujących się w koloryzacji i sprzedawane są jedynie profesjonalnym salonom świadczącym usługi na najwyższym poziomie.

Mediolańska sztuka mody i artystyczne wzornictwo…

Naszym centrum inwencji twórczej jest Mediolan, to międzynarodowe centrum współpracynowoczesnych projektantów. Tym co przyciąga do Mediolanu największych światowych artystów i projektantów mody jest siła tkwiąca w dziedzictwie artystycznym oraz to że stanowi ona inspiracje dla przyszłych wizji. Wyobraźmy sobie najzdolniejszych specjalistów pracujących w mediolańskich domach mody pomyślmy o kreatywności nowoczesnej architektury i wzornictwa i połączmy tę ideę z potencjałem jaki ma w sobie artyzm sztuki fryzjerskiej.

Doskonała technologia i najwyższa jakość produktów … gwarantowane

Rozwijanie profesjonalnych i artystycznych umiejętności może się jedynie dokonywać poprzez wdrażanie innowacyjnych technologii. Nasza współpraca z dwoma specjalistycznymi uniwersyteckimi laboratoriami badawczymi daje niepowtarzalną możliwość eksplorowania najnowszych surowców i najbardziej zaawansowanych technologii.To jak nowe odkrycia mogą wpływać na przyszłość produkt ów stosowanych we fryzjerstwie należy do obszaru kompetencji naszego zespołu technologów Alfaparf Milano w którego skład wchodzą chemicy i twórcy nowych receptur. Posiadają oni również odpowiednia wiedzę i wyobraźnię dla stworzenia produktów oraz dla zapewnienia najwyższej jakości podczas procesu produkcji.

Alfaparf Milano zainwestowało w wybudowanie pięciu światowej klasy centrów produkcyjnych.

Od Włoch przez obie Ameryki aż po Chiny gwarantując najwyższej jakość i wydajność Naszych produktów.