THERMA.SPA

TENDENCJA DO POSZUKIWANIA NATURALNOŚCI

evolution lublin

WODA TERMALNA jest gwarancją dobrego samopoczucia i równowagi.

TERMALIZM Idealna odpowiedź dla osób poszukujących pielęgnacji i prewencji, będących jednocześnie pieszczotą i przyjemnością.

WSPÓŁPRACA Z TERMAMI CHIANCIANO TERME

Włoska tradycja termalna jest jedną z najstarszych i najsłynniejszych na całym świecie. Wywodzi się ze wspaniałej ziemi Toskanii. Z wnętrza ziemi wypływają najcenniejsze wody termalne: Acqua Santa, Acqua Fucoli, Acqua Santissima i Acqua Silene, będące podstawą zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych.

Alfaparf Group wybrała najbardziej bogatą w oligoelementy wodę, która wypływa z liczącego ponad tysiąc lat źródła Acqua Santa. Bogata w dwuwęglany i wapń, ma działanie remineralizujące, pomagające włosom odnaleźć nową witalność. Zawartość siarki i magnezu wspomaga działanie oczyszczające, niezbędne do przywrócenia optymalnej równowagi skóry ciała i skóry głowy.

Thermae SPA przenosi do salonu sugestywność i czar term, razem z ich skutecznością, tworząc SPA DLA WŁOSÓW.

Oferowana usługa pielęgnacyjna w salonie

  • SPA dla włosów– Formuła pozbawiona olejków mineralnych, parabenów, parafin i barwnikówKonsystencje przyjemne w dotyku, miękkie i zachęcające. Zapach uwalniający emocje żywy, dynamiczny, idealny dla niego i dla niej.

Kosmetyki do sprzedaży

2 FONTIS – Oczyszczający Szampon

Działanie: złuszczające mikrogranulki, efekt zimna, działanie kojące naskórek

Sposób Użycia: Aplikacja połączona z masażem, przy użyciu złuszczających rękawiczek, celem otwarcia kanałów energetycznych, uwolnienia toksyn, pozbycia się napięcia. Chwila relaksu i przyjemności dla ciała i dla ducha.

3  

HYDRA Nawilżająca odżywka w sprayu

Działanie: Przywraca włosom nawilżenie i ochronę, poprawiając ogólny wygląd włosa.

Zimny efekt olejku eterycznego z mięty koi skórę, zmniejszając jej napięcie.

Sposób użycia: Rozprowadzić na wilgotnej skórze i włosach, jednocześnie masując. Nie spłukiwać

4 EQUILIBRIUM Okład regenerujący

Działanie: Przywraca dobre samopoczucie skórze głowy i utrzymuje odpowiedni poziom minerałów. Włosy są nawilżone, elastyczne, miękkie i pełne blasku

Sposób użycia: Rozprowadzić na wilgotnej skórze i włosach. Wmasować, pozostawić na 5 minut, spłukać.